Ocean View Luxury 2 Villa San Diego

San Diego
Ocean View Luxury 2 Vakantiehuis San Diego

Ocean View Luxury 2 Villa San Diego

722 Manhattan Ct, San Diego, Verenigde Staten Kaart weergeven
Deze 2-slaapkamer Ocean View Luxury 2 Villa San Diego is gelegen op 5 minuten wandelafstand van Mission Beach Woman's Club en biedt toegang tot tal van toeristische attracties. De 2-badkamer villa ligt in de Mission Beach wijk en biedt gratis privéparkeerplaatsen, evenals Wi-Fi.
De luchthaven San Diego International is binnen 15 minuten rijden te bereiken en natuurattracties zoals SeaWorld San Diego liggen op 2 km afstand. Gasten kunnen een bezoek brengen aan het Belmont Park, binnen 15 minuten wandelafstand van de gesitueerde in San Diego Ocean View Luxury 2 Villa, of een kijkje nemen bij de Old Town San Diego, binnen 20 rijminuten verderop. Educatieve hoogtepunten op 7 km van dit vakantiehuis omvatten onder andere University of San Diego.
Deze gesitueerde in San Diego Ocean View Luxury 2 Villa biedt toegang tot een complete keuken met een broodrooster en een vaatwasser. Olive Cafe bevindt zich binnen 5 minuten wandelen en serveert Amerikaanse gerechten. Het busstation Mission Boulevard & San Rafael Pl bevindt zich in de buurt van deze accommodatie en biedt vervoersalternatieven in de omgeving.
+ Meer - Minder
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Eigen strand
  • Huisdieren
  • + Meer

Kaart

Toeristische attracties in

San Diego
Bezienswaardigheden
  • Marina Village Conference Ctr - 2,7 km
  • SeaWorld San Diego - 2,9 km
Luchthavens
  • Luchthaven San Diego International Airport - 13 km
Treinstations
  • San Diego Old Town Transportation Center - 6 km

Kamers en beschikbaarheid

Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Open haard
  • Rookdetectors
  • Brandblussers

Eten

  • Droger
  • Keukengerei
  • Buiten eethoek

Sport en recreatie

  • Strandtoegang

Kamervoorzieningen

  • Verwarming
  • Patio
  • Tuinmeubelen
  • Strijkfaciliteiten
  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen
Hoofdvoorzieningen
  • Wi-Fi
  • Eigen strand
  • Huisdieren

Hotelbeleid

Inchecken: van 15:00 tot 23:59
Uitchecken: tot 10:00
Licentienummer604721,STR-02945L
Voer uw datums in
Voer uw datums in
Do 30 Jul
Vrij 31 Jul
Gasten
Hotels in San Diego aan het zoeken